ÖVRIGT / Diverse / Ishink 8949401
*
nr 894 9401
Ishink
Orrefors, höjd: 19
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:27:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 16:21:16
1
250 kr
11/5 11:35:58
2
200 kr
11/5 11:36:16
2
300 kr
11/5 19:44:09
3
400 kr
12/5 11:47:02
1
450 kr
12/5 18:07:00
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink orrefors
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:07
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:53
*
Ishink
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 9401
Ishink
Orrefors, höjd: 19
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 16:21:16 | 1 | 250 kr |
11/5 11:35:58 | 2 | 200 kr |
11/5 11:36:16 | 2 | 300 kr |
11/5 19:44:09 | 3 | 400 kr |
12/5 11:47:02 | 1 | 450 kr |
12/5 18:07:00 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink orrefors
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21 -
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:07 -
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:53